0535 591 66 99
Hakkımızda
Vizyon&Misyon
Değerler&Kalite
HAKKIMIZDA

Kariyerlerimizi uygulamacı ve yönetici olarak geliştirmiş olduğumuz bizler, ÖZDEMİR İNŞAAT kurucuları olarak, İnşaat sektörünün tüm süreçlerinde kazanılan yaklaşık 25 yıllık deneyimle elde ettiğimiz tecrübe ve formasyonu ortak bir potada eriterek 2005 yılında firmamızı faaliyete geçirdik.

Oldukça genç bir kuruluş sayılmamıza rağmen işimize olan inancımız, tecrübelerimiz ve kalıcı bir yer edinme isteğimiz bize şimdiden prestijli projelere imza atma fırsatı sağladı.

Prensibimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda isteklerini gelişmekte olan tüm inşaat ve tasarım teknolojilerini kullanarak güvenilir, minimum maliyette ve hızlı bir şekilde uygulamaya dönüştürmektir.

'Beraberlikler başarıya, başarılar zirveye ulaştırır' fikrinden yola çıkarak 'hayallerinizi inşa ediyoruz' düşüncesini benimseyen ÖZDEMİR İNŞAAT, Denizli ve İlçelerinde onlarca eseri başarıyla bitirdi ve hizmete açtı. İnşaat sektörünün tüm kollarında büyümeyi hedef alıp, ilk işlerini konut alanında gerçekleştirdi. İlerleyen zamanda her türlü Çelik Konstrüksiyon işleri (Havai hatlar. Depo, Fabrika binaları, Showroom), villalar… gibi onlarca esere imza atmayı planlıyoruz.

Fayda üretmeyi temel alan çalışma prensipleri ile hareket ederek, inşaat sektöründe kalitesi yüksek projeler gerçekleştiren  ÖZDEMİR İNŞAAT , moda olanı değil yararlı olanı yapma ilkesinden yola çıkmıştır. 

TEMELLER

Kurucularımızın çalışma ilkelerini oluşturan hasletler bu gün gittikçe büyüyen, ÖZDEMİR İNŞAAT ’ın temellerini meydana getirdi.

Çok çalışan, 

Her yaptığı projeyle kendisi ile yarışan,
En iyisini ve doğrusunu araştıran,
İş yaptığı bölgede, yöre halkına kalıcı faydalar bırakan, 
Birçok fikri kaynaştırarak ortak bakış acısı oluşturan bir firma. 


ÖZDEMİR İNŞAAT ’ın sözü:  Beraberlik başarıya, başarı zirveye ulaştırır.
ÖZDEMİR İNŞAAT ’ın  sloganı: Hayallerinizi inşa ediyoruz.

 

ÖZDEMİR İNŞAAT İLKELERİ

• Hızlı ve kaliteli üret, yeni hayatlar yarat.
• Doğal dokuyu koru, doğaya saygı göster.
• Hizmet sürekliliğini sağla, ülkeye destek ol.
• Yeni mekânlar yeni hayatlar inşa et.

STRATEJİLER

ÖZDEMİR İNŞAAT stratejileri, çalışanların ve yönetimin ortak yaklaşımı ile belirlenen ana hedefler çerçevesinde şekillenmiştir:

 

 

HEDEFİMİZ

Önümüzdeki yıllarda ÖZDEMİR İNŞAAT  olarak enerji,sağlık, eğitim ve inşaat sektörlerinde projeler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. 50 yıl sonra da ÖZDEMİR İNŞAAT aynı profesyonel yapıyı devam ettirmeyi hedefliyor.

 

SOSYAL  SORUMLULUK

ÖZDEMİR İNŞAAT , kuruluşundan aldığı emanetin temel harcında var olan değerlerle, toplumdan soyutlanmayıp;  iş yaptığı bölge halkına hizmet ederek faydalı olmak için projeler gerçekleştiriyor. ÖZDEMİR İNŞAAT  yaşam alanımızı güzelleştirecek her türlü girişimin destekleyicisidir. 

Hemen Ara
Yurtdışından Bize Ulaşın
HAKKIMIZDA
BİTMİŞ PROJELER
DEVAM EDEN PROJELER
İLETİŞİM

SATIŞ SORUMLUSU
0 535 591 66 99

ŞANTİYE SORUMLUSU :
0 530 926 44 99
0 536 739 97 88
İLETİŞİM
info@denizliozdemirinsaat.com

Sırakapılar Mah. 1585 Sok.
Kaygün İş Merkezi Kat:1 No:2 DENİZLİ

Tel : 0258 263 00 60
Özdemir İnşaat ©2018
Mega Tasarım