0535 591 66 99
Hakkımızda
Vizyon&Misyon
Değerler&Kalite
DEĞERLER & KALİTE

ORTAK DEĞERLERİMİZ

Dünyada ki gelişmeleri takip ederken alışkanlıklarımız ve sosyal aile hayatımız iş modelimizin temelini oluşturdu. Günün modasına değil, geleceğin doğrusuna karar veriyor ve bu inançla geleceği inşa ediyoruz...
Moda anlayışla hareket etmiyor, "gerekçelerini" tespit edip "olması gerekene" karar veriyoruz. En iyiyi üretmeyi amaçlıyor, bugüne değil, yarına yatırım yapıyoruz... Ortak değerlerimizin kilometre taşları:

Kimseyle Yarışmama: Olumlu rekabetle beslenen ve geliştiren rekabete inanıyoruz. Rakibimizin başarısı ile motive olup, daha iyisini gerçekleştirerek işimize ve insanlarımıza değer katmak istiyoruz. Kısacası her yaptığımız projede kendimizle yarışıyoruz.

Kontrollü Büyüme: Her basamağı hakkını vererek, kontrollü çıkmak istiyoruz.

Borçlanmadan Büyüme : Geleceğimizi riske atmadan, ipotek altına almadan planlı büyümek istiyoruz. 

 
KALİTE POLİTİKALARIMIZ


Yönetim Politikamız :  Değişen dünya şartlarında yönetimler yeniden şekillenmiştir. Şirketimizde yeni yönetim anlayışı ile insan faktörünü göz ardı etmeden geleceğin temellerini inşa etmektedir.

İsçi Politikamız :  En değerli kaynak olarak gördüğümüz çalışanlarımızın mesleki sağlık ve emniyetlerini korumak, olası iş kazalarını ve bunların etkilerini en aza indirmek ve bunlarında etkisiyle müşterilerimizin projelerine en kalitede hizmeti sağlayabilmek için uygulanabilir tüm kanun ve yönetmeliklerle birlikte hareket etmektir.

Çevre Politikamız :  Çevrenin korunmasına yönelik gösterdiğimiz tüm gayretlerimiz ve ilişkilerimizde ahlaki değerlerin ışığında, bu yüksek standardı ulusal ve uluslar arası mevzulara uygun şekilde, resmi mercilerde işbirliği yaparak ve toplumla iletişim içinde korumaktır.

Kalite Politikamız :  ÖZDEMİR İNŞAAT  için kalite; performans, maliyet, zaman, fiyat, ve müşteri memnuniyeti gibi bileşenler açısından optimum olmaktır. Kalite hedeflerimiz modern çağda müşteri istekleri ile şekillenir. Şirketimiz için kalite; ulaşılan ve korunan düzey değil, koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.
Satış Sonrası Hizmet Politikamız : Yaptığımız her projenin arkasındayız.

Hemen Ara
Yurtdışından Bize Ulaşın
HAKKIMIZDA
BİTMİŞ PROJELER
DEVAM EDEN PROJELER
İLETİŞİM

SATIŞ SORUMLUSU
0 535 591 66 99

ŞANTİYE SORUMLUSU :
0 530 926 44 99
0 536 739 97 88
İLETİŞİM
info@denizliozdemirinsaat.com

Sırakapılar Mah. 1585 Sok.
Kaygün İş Merkezi Kat:1 No:2 DENİZLİ

Tel : 0258 263 00 60
Özdemir İnşaat ©2018
Mega Tasarım